Online alışverişimdeki ürünleri değiştirebilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünlerin değişimi yapılmamaktadır. Sitemiz üzerinden iade talebi oluşturarak iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Online alışverişimdeki ürünleri iade edebilir miyim?

Almış olduğunuz ürünleri; orijinal ambalaj veya kutusunda, etiketli ve kullanılmamış olarak sitemiz üzerinden iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünlerle birlikte e-Arşiv Faturanızın da gönderilmesi gerekmektedir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iade işlemleri kabul edilmemektedir.
Hijyen nedeniyle iç çamaşırı, mayo, bikini, küpe, kemer, çorap vb. aksesuar ürünlerinin iadesi alınmamaktadır.

 

3 al 2 öde veya 4 al 3 öde gibi n al m öde kampanyasına dahil olan ürünlerin iade tutarı hesaplanırken; en düşük fiyatlı ürün kadar yapılan indirim tutarı, her alınan ürüne ürünün fiyat oranı kadar dağıtılmaktadır. Yani indirim tutarı toplam iade bedelinden kesilerek ödeme yapılacaktır.

 

Online alışverişimdeki ürünleri kaç gün içerisinde iade edebilirim?

Ürünleri, size ulaştığı günü takiben yasal süre olan 14 Gün gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Ürünleri mağazalarınızdan iade edebilir miyim?

Online alışverişinizde almış olduğunuz ürünleri sadece sitemiz üzerinden talep oluşturarak veya 0222 230 7504 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayıp destek alarak iade edebilirsiniz. Mağazalarımızda ürün iadesi yapılamamaktadır.

 

Online alışverişimdeki ürünleri nasıl iade edebilirim?

Siparişinizdeki ürünler için iade süresi 14 gündür.
Bu süre içerisinde yapacağınız iade işlemleri için “Siparişlerim” penceresindeki ilgili siparişinizin yanında bulunan “İade Talep Formu” bölümünü tıklayarak iade edilecek ürünler için “Ürünü iade etmek istiyorum” seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. İade şartlarını kabul edip, talebinizi oluşturduktan sonra kargo firmasına teslim ettiğiniz ürünlerin kargo takip numarasını 3 gün içerisinde sisteme eklemelisiniz. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile yapacağınız gönderiler için kargo ücreti ödemezsiniz. Kullanılmış ve etiketi kopartılmış ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

 

İade işlemleri için ürünleri hangi kargo şirketi ile göndereceğim?

İade işlemlerinde, ürün/ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo ile zarf içerisinde veya orijinal kutusunda ücretsiz gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo dışındaki kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti müşterilerimize aittir.

 

İade edilecek ürünleri hangi adrese göndermeliyim?

Yurtiçi Kargo ile 2. Eylül Cd. Esnaf Sarayı Zemin Kat No: B/14 Eskişehir adresine gönderebilirsiniz.

 

e-Arşiv faturamı kaybettim, ne yapmalıyım?

Faturanızı kaybetmeniz durumunda 0222 230 7504 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayarak ya da info@meneviscocuk.com adresine e-mail göndererek faturanızı tekrar talep edebilirsiniz. Talebi alınan fatura istekleri belirtmiş olduğunuz mail adresinize en kısa sürede ulaştırılacaktır.

 

İade edilen ürünlerin geri ödemesi ne zaman yapılır?

Kargoya teslim ettiğiniz ürünler depomuza ulaştığında ürünlerin iade şartlarına uygunluğu incelenir. Ürünlerin bu şartlara uygun olması durumunda, iade tutarı 3 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacak ve bilgisi tarafınıza mail olarak ulaştırılacaktır. İade tutarının hesabınızda gözükme süresi banka prosedürleri gereği 7 – 15 iş gününü bulabilmektedir. İade ettiğiniz ürün/ürünlerin geri ödemesi siparişte kullandığınız ödeme metodu kullanılarak iade edilir. İade işlemleri sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız; info@meneviscocuk.com adresine mail gönderebilir veya 0222 230 7504 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Online alışverişimdeki ürünleri iptal edebilir miyim?

Siparişiniz “Hazırlık Aşamasında” ya da “Kargoya Verildi” durumunda değilse iptal işlemlerinizi 0222 230 7504 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayarak veya info@meneviscocuk.com adresine e-mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizin durumunu “Hesabım” sekmesindeki “Siparişlerim” penceresinden kontrol edebilirsiniz.

 

İptal edilen siparişlerimi tekrar aktif edebilir miyim?

İptal edilen siparişlerinizin aktif edilmesi mümkün olmadığından beğendiğiniz ürünler için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.